S ČÍM TI     MŮŽEME   POMOCI ?

POMŮŽEME TI DOSTAT SE DO FORMY.

VYBER SI SVŮJ TRÉNINK !

SKUPINOVÝ

Chceš se zdravě hýbat v partě lidí, která Tě jistě v tréninku podrží a bude na stejné vlně? Pak je skupinový trénink právě pro Tebe! Cvičíme v malých skupinách. Naše tréninky sestavujeme v souladu s heslem: Ve zdravém těle, zdravý duch. Kromě práce s tělem se zabýváme tedy i prací s pozitivně nastavenou myslí, motivací a vnitřní pohodou. V našich trénincích klademe důraz na funkční a přirozený pohyb. Každé tělo je jedinečné, proto se i na skupinových trénincích maximálně snažíme o individuální přístup.Teď už se jen přihlas na našich facebookových stránkách a doraž k venkovní posilovně Pobřežní cesta - GPS 50.0342672N, 14.4052336E (duben-září) do tělocvičny v historické budově ZŠ Školní v Braníku (říjen-březen).

První hodinu máš ZDARMA!

BĚŽECKÝ

Každý trenér ve fitku Ti doporučí, abys mezi tréninky v posilovně zařadil doplňkovou pohybovou aktivitu. Nejtěžší je donutit se. Vymlouváme se na počasí, tmu v zimě, nemáme s kým. Běh je jeden z nejpřirozenějších pohybů. Stačí se vhodně obléct a můžeš jít za každého počasí. Spojuješ si běhání s monotonním pohybem, propoceným trikem a vyplivnutými plícemi? Tak to vůbec není. Běhání je zábava. Nevěříš?

Pojď s námi!

Vybíháme od tramvajové zastávky Přístaviště v Braníku.                                                              

INDIVIDUÁLNÍ

Individuální trénink Ti sestavíme na míru. Je pro nás velmi důležité, abys byl motivovaný a pohyb Tě bavil. Nebudeme pracovat jen na Tvé postavě, ale budeme se zaměřovat na Tvůj kladný postoj k pohybu a na radost z něj. Dáme Ti tipy, jak dosáhnout toho, aby byl sport každodenní součástí Tvého života a posouval ses neustále kupředu, abys dosáhl svého cíle. Trenér není jen "sestavovatel" tréninkových plánů! Jsme průvodci na cestě k Tvému "lepšímu" JÁ.

Tak neváhej! A...

Skupinové tréninky jsou skvělé, můžu jedině doporučit. Minimálně těm, co si stejně jako já mysleli, že budou pravidelně cvičit podle videí na YouTube, ale nakonec vždycky po čtyřech pokusech skončili. :) Motivace na trénincích je díky Janě s Kamilem i díky ostatním cvičícím účastníkům mnohem větší, a navíc máte jistotu, že cviky neděláte špatně a neškodíte si. Jsem obecně dost líný člověk a nevěřila jsem, že přijdu víckrát než jednou, ale už několik měsíců držím a pořád mě to baví.
Kateřina H
Fajn cvičení. 🏋️‍♀️💪 Oceňuji, že tréninky probíhají v přátelské náladě a trenéři dbají na správné provedení cviků. Tak v úterý (nebo ve čtvrtek) na značkách!
Bára S
Dříve jsem vyzkoušela kruhový trénink pro ženy na strojích, který mě vůbec nebavil, horko těžko jsem dochodila zaplacené hodiny. Když jsem se dozvěděla o kruháči v Braníku, řekla jsem si, že ho vyzkouším. Moc nadějí že mě to chytne, jsem do toho nedávala, vzhledem k předchozí zkušenosti. Šla jsem tam jen proto, že to mám kousek od domu a něco bez dojíždění jsem dlouho hledala. Po první hodině jsem zjistila, že mě to baví. Jana s Kamilem byli úžasní. Všem se nám nadstandardně věnovali a hlavně trpělivě vysvětlovali, jak cviky provádět správně. Někdy se mi na cvičení vůbec nechce, ale jdu, protože vím, že budu ze cvičení odcházet v dobré náladě a s hezkým pocitem, že jsem pro sebe něco dobrého udělala.
Pavla S
Mám individuální tréninky a můžu určitě doporučit všem, kteří se chtějí dostat do formy :-) Kamil poctivě hlídá, že dělám, co mám a neflákám to :-) Navíc oceňuji super domluvu, 100 % přípravu na každou lekci a v neposlední řadě i cenu. Nemít skupinovky z ruky, chodím i tam
Veronika M